slogan

Potrzebujesz pomocy w sprawie cen transferowych?
– skontaktuj się z doradcą

Szkolenie - ceny transferowe < powrót do listy artykułów

Pobierz
 

Grupa SWGK, posiadająca wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z dziedziny księgowości i rachunkowości, jest organizatorem profesjonalnych szkoleń oraz warsztatów poruszających tematykę cen transferowych.

Szkolenie ceny transferowe ma na celu przekazanie uczestnikom wiedzy na temat aktualnego stanu prawnego w zakresie zabezpieczenia przed ryzykiem podatkowym transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi. W trakcie zajęć poruszane są zagadnienia dotyczące m.in. metod szacowania cen transakcyjnych, procedur sporządzania dokumentacji podatkowej oraz metodologii przygotowywania analizy porównawczej.

Korzyści dla uczestników szkolenia cen transferowych:

  • znajomość aktualnego stanu prawnego i praktyk w zakresie cen transferowych,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji cen transakcyjnych oraz identyfikowania ryzyk podatkowych wiążących się z rozliczeniami między spółkami powiązanymi,
  • możliwość zapoznania się z wzorem prawidłowo sporządzonej dokumentacji podatkowej cen transferowych.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie ceny transferowe organizowane przez Grupę SWGK jest dedykowane przede  wszystkim tym osobom, które zajmują się profesjonalnym rozliczaniem transakcji realizowanych przez podmioty powiązane w grupach kapitałowych. Warsztaty doskonale sprawdzą się również w przypadku pracowników działów finansowych oraz księgowych (kontrolerów finansowych, doradców podatkowych, dyrektorów finansowych, prawników, itp.).

Adresatami szkolenia o tematyce cen transferowych są nie tylko osoby specjalizujące się
w przygotowywaniu dokumentacji podatkowej podmiotów powiązanych, ale również wszyscy ci, którzy są zainteresowani tematyką cen transakcyjnych i prowadzeniem rozliczeń pomiędzy spółkami powiązanymi.

Opieka merytoryczna logo SWGK Grupa SWGK (dawniej HLB Sarnowski & Wiśniewski) – specjaliści w doradztwie w obszarze cen transferowych. W ostatnich latach wspieraliśmy klientów w kontrolach cen transferowych (w trybie 7 –dniowym) i przygotowaliśmy ponad 10.000 dokumentacji cen transferowych i benchmarking study. Dowiedz się więcej.