slogan

Potrzebujesz pomocy w sprawie cen transferowych?
– skontaktuj się z doradcą

Bezpieczeństwo danych

Certyfikat RapidSSL
rozwińzwiń/rozwiń

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Poufność informacji zapewnia szyfrowanie przesyłanych danych za pomocą protokołu https (certyfikat RapidSSL). Uniemożliwia ta podsłuchanie danych przesyłanych pomiędzy komputerami użytkownika a naszym zabezpieczonym serwerem. Zastosowanie certyfikatu SSL zapewnia wiarygodne sprawdzenie tożsamości naszych serwerów. Dzięki temu zarówno Twoje dane w formularzach rejestracyjnych, jak i poufne informacje biznesowe dotyczące Twoich transakcji z podmiotami powiązanymi są odpowiednio zabezpieczone. Brak jest w aplikacji opcji podglądu danych klienta bez jego zgody.

Ponadto program wymaga ustanawiania haseł o odpowiedniej sile, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie Twoich danych przed niepowołanym dostępem.

Certyfikat RapidSSL
Bazy danych
rozwińzwiń/rozwiń

Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami usług w zakresie usługi hostingu i utrzymania zarówno samego programu, jak i baz z Twoimi danymi. Dane są utrzymywane na odrębnym dedykowanym serwerze.
Ochronę danych w ramach usług VPS i Dynamicznego Cloud Servera zapewnia kilkadziesiąt platform realizujących kopie zapasowe. W celu maksymalnej ochrony danych wykorzystywane są macierze dyskowe dużej pojemności, pracujące w redundancji.
Wdrożone przez naszych dostawców rozwiązania zapewniają nieprzerwaną pracę serwisu, a tym samym Twój dostęp do programu w dowolnym momencie.

GIODO
rozwińzwiń/rozwiń

Zgodnie z obowiązującymi wymogami, nasze bazy danych są zarejestrowane w GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych). Wdrożyliśmy i stosujemy wszelkie związane z tym wymagania w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania i administrowania danymi.

Opieka merytoryczna logo SWGK Grupa SWGK (dawniej HLB Sarnowski & Wiśniewski) – specjaliści w doradztwie w obszarze cen transferowych. W ostatnich latach wspieraliśmy klientów w kontrolach cen transferowych (w trybie 7 –dniowym) i przygotowaliśmy ponad 10.000 dokumentacji cen transferowych i benchmarking study. Dowiedz się więcej.